Kenan Sofuoğlu milletvekili oldu mu?

tarafından
109
Kenan Sofuoğlu milletvekili oldu mu?
Türkiye, cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimi için sandık başına geldi. Tüm yurtta saat 08.00’de başlayan oy verme işlemi saat 17.00’de sona erdi. Milletvekili adayları arasında spor ve sanat camiasından isimler de yer aldı. Eski milli motosiklet yarıçısı Kenan Sofuoğlu ve eski milli futbolcu Alpay Özalan AK Parti’den, oyuncu Barış Atay HDP’den, geçtiğimiz dönemde MHP milletvekili olan eski futbolcu Saffet Sancaklı yine MHP’den milletvekili adayı gösterilmişti.
Kenan Sofuoğlu milletvekili oldu mu? Türkiye’de cumhurbaşkanı ve 27. dönem milletvekili genel seçimi için oy verme işlemi sona erdi. Cumhurbaşkanlığı seçimi kadar milletvekili seçimleri de merak konusu oldu. Adayları arasında ünlü isimler de yer aldı.
Kenan Sofuoğlu milletvekili oldu mu? Eski milli motosiklet yarıçısı Kenan Sofuoğlu ve eski mili futbolcu Alpay Özalan AK Parti’den, oyuncu Barış Atay HDP’den, geçtiğimiz dönemde MHP milletvekili olan Saffet Sancaklı yine MHP’den milletvekili adayı gösterilmişti.

Resmi olmayan sonuçlara göre Meclis’e giren ve giremeyen isimler şu şekilde:

Eski motosiklet yarışcısı Kenan Sofuoğlu, AK Parti Sakarya milletvekili seçildi.

devamı aşağıda Uzmanlar uyarıyor! Tatilde bekleyen büyük tehlike Uzmanlar uyarıyor! Tatilde bekleyen büyük tehlike Uzmanlar uyarıyor! Tatilde bekleyen büyük tehlike Amrabat'tan canlı yayında olay sözler! Amrabat'tan canlı yayında olay sözler! Amrabat’tan canlı yayında olay sözler! devamı
Kenan Sofuoğlu milletvekili oldu mu? Oyuncu Barış Atay, HDP Hatay milletvekili olarak Meclis’e girdi.

Kenan Sofuoğlu milletvekili oldu mu? Eski milli futbolcu Alpay Özalan, AK Parti İzmir milletvekili seçildi.
Kenan Sofuoğlu milletvekili oldu mu? Geçtiğimiz dönemde de MHP milletvekili olan eski milli futbolcu Saffet Sancaklı, MHP Kocaeli milletvekili görevini sürdürecek. devamı aşağıda Hakan Çalhanoğlu boşanıyor iddiası Hakan Çalhanoğlu boşanıyor iddiası Hakan Çalhanoğlu boşanıyor iddiası Polis giyinmesine bile fırsat vermeden yakaladı Polis giyinmesine bile fırsat vermeden yakaladı Haberler Polis giyinmesine bile fırsat vermeden yakaladı devamı
Kenan Sofuoğlu milletvekili oldu mu? Dikkat çeken diğer isimler ise şöyle: Rümeysa Kadak, İstanbul’dan AK Parti milletvekili oldu.
Kenan Sofuoğlu milletvekili oldu mu? Mehmet Ağar’ın oğlu Tolga Ağar Elazığ’dan AK Parti milletvekili oldu.
Kenan Sofuoğlu milletvekili oldu mu? TESK Başkanı Bendevi Palandöken’in oğlu Barış Palandöken AK Parti’den Malatya milletvekili oldu.
Kenan Sofuoğlu milletvekili oldu mu? Bülent Arınç’ın oğlu Mücahit Arınç AK Parti’den İstanbul milletvekili oldu.
Kenan Sofuoğlu milletvekili oldu mu? DİSK başkanlığından siyasete girmek için istifa eden Kani Beko CHP’den İzmir milletvekili oldu.
Kenan Sofuoğlu milletvekili oldu mu? Ergenekon davasında hapis yatan Mehmet Ali Çelebi CHP’den İzmir milletvekili oldu.
Kenan Sofuoğlu milletvekili oldu mu? Süleyman Demirel’in doktoru Aylin Cesur İYİ Parti’den Isparta milletvekili oldu.
Kenan Sofuoğlu milletvekili oldu mu? DP Genel başkanı Gültekin Uysal İYİ Parti’den Afyon milletvekili oldu.
Kenan Sofuoğlu milletvekili oldu mu? Gazeteci Ahmet Şık HDP’den İstanbul milletvekili oldu.
Kenan Sofuoğlu milletvekili oldu mu? Altan Tan, Saadet Partisi’ne ayrılan CHP kontenjanından İstanbul milletvekili oldu.