Sağanak yağış ne zaman sona erecek?

tarafından
94
Sağanak yağış ne zaman sona erecek?
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarılara göre İstanbul başta olmak üzere tüm yurtta sağanak yağış sürüyor. Bazı illere dolu uyarısı yapılırken İstanbul’da henüz dolu yağışı görülmedi ancak aralıklarla sağanak yağış haberleri gelmeye devam ediyor. Peki etkili olan sağanak ne zaman sona erecek? İşte yanıtı…
Sağanak yağış ne zaman sona erecek? Orta Akdeniz ve Balkanlar üzerinden gelen yağış dalgasının Türkiye’yi etkisi altına alması üzerine başta Trakya Bölgesi olmak üzere tüm yurtta sağanak yağış etkili olmaya devam ediyor.
Sağanak yağış ne zaman sona erecek? Marmara’nın batısı ve Kıyı Ege’de kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olacağı tahmin ediliyor. Meteoroloji ani sel, su baskını ve yıldırımlara karşı vatandaşları uyardı. Öyle ki İstanbul’da dolu uyarılarını dikkate alan sürücüler otomobillerini battaniye, kilim ve kartonlarla korurken kentte yaşayan vatandaşlar toplu taşıma araçlarına yöneldi. devamı aşağıda Yıllık 283 bin TL maaşı kimse istemiyor! Yıllık 283 bin TL maaşı kimse istemiyor! Yıllık 283 bin TL maaşı kimse istemiyor! Uzmanlar uyarıyor! Tatilde bekleyen büyük tehlike Uzmanlar uyarıyor! Tatilde bekleyen büyük tehlike Uzmanlar uyarıyor! Tatilde bekleyen büyük tehlike devamı
Sağanak yağış ne zaman sona erecek? Meteoroloji Genel Müdürlüğü sitesinde yer alan hava durumu tahminlerine göre hafra sonu da yağış etkili olacak. Peki İstanbul başta olmak üzere yağışlar ne zaman son bulacak? Meteoroloji’nin İstanbul için beş günlük hava durumu tahminleri şöyle:
28 Haziran Perşembe günü İstanbul’da en düşük sıcaklık 20 en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak. Kentte gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.
Sağanak yağış ne zaman sona erecek? 29 Haziran Cuma günü İstanbul’da en düşük sıcaklık 23 en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak. Kentte gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.
Sağanak yağış ne zaman sona erecek? 30 Haziran Cumartesi günü İstanbul’da en düşük sıcaklık 22 en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak. Kentte gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. devamı aşağıda Hakan Çalhanoğlu boşanıyor iddiası Hakan Çalhanoğlu boşanıyor iddiası Hakan Çalhanoğlu boşanıyor iddiası Polis giyinmesine bile fırsat vermeden yakaladı Polis giyinmesine bile fırsat vermeden yakaladı Haberler Polis giyinmesine bile fırsat vermeden yakaladı devamı
Sağanak yağış ne zaman sona erecek? 1 Temmuz Pazar günü İstanbul’da en düşük sıcaklık 22 en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak. Kentte gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.
Sağanak yağış ne zaman sona erecek? 2 Temmuz Pazartesi günü ise sağanak yağış İstanbul’u terk ediyor. Kentte en düşük sıcaklık 21 en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.